Nowoczesny DESIGN
Pełna FUNKCJONALNOŚĆ

PROFESJONALNE WYKONANIE

previous arrow
next arrow
Slider

Pomiar

Nie bez powodu przyjęło się mówić o „kuchniach na wymiar”. Chcąc wykonać zabudowę meblową, indywidualnie dostosowaną do wnętrza, należy wykonać pomiary pomieszczenia. Jest to bardzo ważny etap projektowania aranżacji przestrzeni, pozwalający stworzyć podstawę dla planów zarówno pod kątem wielkości poszczególnych mebli, jak też ich

umiejscowienia. Dokonując pomiarów pomieszczenia należy uwzględnić także wielkość okien, drzwi, grzejników, a także zaznaczyć na rysunku technicznym lokalizację przyłączy mediów, planując też umieszczenie sprzętu AGD. Na tej podstawie możliwa jest także wycena kuchni – już na wstępie wiemy, jaki metraż mamy do zagospodarowania.
 

W celu skorzystania z naszej usługi wykonania pomiarów wystarczy skontaktować się i ustalić z konsultantem dogodny termin. Warto też przygotować się do wizyty naszych pracowników usuwając z pomieszczenia przedmioty, które mogłyby utrudnić wykonanie czynności. To pierwszy etap, który jest niezbędny, aby stworzyć wymarzone kuchnie na wymiar.

Szukasz nowej kuchni, sprawdź profesjonalne i funkcjonalne rozwiązania oferowane przez SOFIX Kuchnie Zielona Góra.

  • +48 781 690 410
  • Batorego 126a, Zielona Góra
  • Pon - Pt 10:00 - 18:00
    Sobota 10:00 - 14:00
  • biuro@sofixkuchnie.pl

SOFIX Kuchnie © 2020 All rights reserved

Projekt i wykonanie: RcWebs.pl