Nowoczesny DESIGN
Pełna FUNKCJONALNOŚĆ

PROFESJONALNE WYKONANIE

previous arrow
next arrow
Slider

Wykonanie

Nie tylko projektujemy kuchnie na wymiar, ale też pomagamy je urzeczywistnić oferując montaż mebli w domach i mieszkaniach naszych Klientów. Zapewniamy w tym względzie kompleksowe usługi – od transportu konstrukcji poprzez wniesienie ich do lokalu a na zainstalowaniu w wybranych miejscach kończąc.

Montaż kuchni obejmuje przede wszystkim zamocowanie w sposób solidny i bezpieczny w dalszym użytkowaniu szafki, blaty, formatki, a także elementy składowe,tj. uchwyty, kosze cargo, itp. Ponadto osadzamy w wybranych miejscach sprzęt AGD, który mogą Państwo także zakupić za naszym pośrednictwem – wykorzystujemy urządzenia znanych i cenionych marek jak Bosch, Amica, Samsung, Electrolux, Gorenje, Grunding i innych.

Celem naszych usług montażowych jest zwieńczenie wszelkich prac nad stworzeniem wymarzonej kuchni na wymiar. Zależy nam na osiągnięciu takiego efekty, aby po zakończeniu instalacji wszystkich elementów nasi Klienci mogli praktycznie od razu zacząć użytkować pomieszczenie zgodnie z jego przeznaczeniem.

Szukasz nowej kuchni, sprawdź profesjonalne i funkcjonalne rozwiązania oferowane przez SOFIX Kuchnie Zielona Góra.

  • +48 781 690 410
  • Batorego 126a, Zielona Góra
  • Pon - Pt 10:00 - 18:00
    Sobota 10:00 - 14:00
  • biuro@sofixkuchnie.pl

SOFIX Kuchnie © 2020 All rights reserved

Projekt i wykonanie: RcWebs.pl